Ta podkategoria obejmuje lampy sufitowe przeznaczone do pomieszczeń o dużym metrażu. Jeśli właśnie jesteś w trakcie dopełniania aranżacji swojej restauracji, kawiarni czy też salonu a do zamknięcia wymarzonej koncepcji brakuje Ci jedynie odpowiedniego oświetlenia to z pewnością w tym miejscu znajdziesz coś idealnego! W obecnych czasach najważniejszą kwestią decydującą o wyborze nowoczesnego oświetlenia jest przede wszystkim jakość i design. Znajdujące się tutaj plafoniery zaskakują nie tylko swoim rozmiarem ale także starannie dopracowanymi detalami. Cała Koncepcja produkcji lamp została dopięta na ostatni guzik - wielkie, stu centymetrowe abażury osadzono na stabilnych metalowych podsufitkach a całość prezentuje się niesłychanie świeżo i schludnie.

Prostota i minimalizm w zamian za niezliczoną ilość zbędnych ozdób sprawiają, że lampy sufitowe w sklepie z oświetleniem WWW.PANNALAMPA.PL są typowymi przedstawicielami nowoczesnej elegancji, która nigdy nie wychodzi z mody. Konkurencyjność naszych opraw oświetleniowych polega na możliwości ich modyfikacji pod względem kolorystyki, ilości źródeł światła oraz dodatkowych akcesoriów. Każda z dostępnych lamp sufitowych występuje nie tylko w kilkunastu wariantach kolorystycznych ale także w kilku kolekcjach różniących się od siebie materiałem z jakiego został wykonany abażur. Każda kolekcja jest charakterystyczna dla innego stylu. Oferujemy lampy przysufitowe idealne do pomieszczeń utrzymanych w tonacji zarówno ciepłej jak i zimnej, z elementami klasycznych jak i nowoczesnych elementów w których dominuje przepych jak i minimalizm. Takie możliwości zaintrygują z pewnością, każdego konesera oryginalnych pomysłów i nieprzeciętnych rozwiązań. Osoby, które lubią podążać za obecnie panującymi trendami, zwrócą niewątpliwie uwagę na imitujące postać forniru abażury. Lustrzane osłony żarówki występujące w słonecznych tonach złota i miedzi urzekną wszystkich miłośników aranżacji wpisanych w konwencję stylu glamour. Złote wnętrza owalnych abażurów tak pokaźnych plafonier spektakularnie ocieplą wiązki światła przyczyniając się tym samym do zmiany atmosfery panującej w pomieszczeniu a klasyczna kolorystyka naszej podstawowej kolekcji pozwoli precyzyjnie dostosować tonacje oświetlenia do reszty kolorów dominujących we wnętrzu.

Plafoniery to typy opraw oświetleniowych, które dobrze współgrają z eleganckimi meblami w każdym stylu. Ponadczasowe oświetlenie, skupia  które bardzo łatwo dopasować do kinkietów, lampek nocnych czy stojących. Duże plafony zagospodarują znaczną część naszego sufitu ale przy tym ich niewielka wysokość pozwoli na swobodne przemieszczanie się po pomieszczeniu bez zagrożenia zawadzenia o nie głową.

LAMPA PLAFONOWA - LINDA fi 100 cm LAMPA PLAFONOWA - LINDA fi 100 cm
Producent: PANNALAMPA.pl
Cena: 1 315,00 zł
szt.
zobacz więcej
LAMPA SUFITOWA - JULIA  fi 100 cm LAMPA SUFITOWA - JULIA fi 100 cm
Producent: PANNALAMPA.pl
Cena: 1 315,00 zł
szt.
zobacz więcej
LAMPA SUFITOWA - LINDA fi 100 cm LAMPA SUFITOWA - LINDA fi 100 cm
Producent: PANNALAMPA.pl
Cena: 1 315,00 zł
szt.
zobacz więcej
PLAFON - LINDA ECO fi 100 cm PLAFON - LINDA ECO fi 100 cm
Producent: PANNALAMPA.pl
Cena: 1 935,00 zł
szt.
zobacz więcej
PLAFONIERA  - JULIA  fi 100 cm PLAFONIERA - JULIA fi 100 cm
Producent: PANNALAMPA.pl
Cena: 1 315,00 zł
szt.
zobacz więcej
PLAFONIERA  - JULIA ECO  fi 100 cm PLAFONIERA - JULIA ECO fi 100 cm
Producent: PANNALAMPA.pl
Cena: 1 935,00 zł
szt.
zobacz więcej
PLAFONIERA  - LINDA fi 100 cm PLAFONIERA - LINDA fi 100 cm
Producent: PANNALAMPA.pl
Cena: 1 315,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl